Bobcat Kit (RST)

Açıklama

Bobcat Kit (RST)

Bobcat Kit (RST), Elektronik Kontrol Modülleriyle (ECM), mevcut ve teşhis edilecek olası problemlerle iletişim kurulmasını sağlar. Yükleyiciler, Ekskavatörler, Yardımcı İş Makineleri, VersaHandlers’ı bağlayın, izleyin ve tanılayın.

Özellikler:

• Ekran- Önemli makine sensör değerlerini, dijital ve çubuk grafik biçiminde görüntülemesini sağlar. Daha kolay görüntüleme için geniş dijital görüntü ilesensör değerlerini de seçilebilir. Çubuk grafikler mevcut sensör durumuna bağlı olarak renk değiştirir.

• Uyarılar – Saklanan Servis Kodları geçmişini, meydana gelen toplam hata Uyarı ve Kapatma sayısını,  Bakım Saati ayarlarının yapılmasını görüntülemesini sağlar.

• Teşhis – Gösterge paneli çalışmasını, sürüş ve çalışma grubu fonksiyonlarını, ek kontrollerini ve Uzaktan Kumanda vericisinin çalışmasını izleyebilme ve alıcıya yeniden senkronizasyon yapabilme imkanı sağlar. Test ışıkları, kontroller, paneller, düğmeler, göstergeler.

• Kurulum – Bayi bilgilerinin güncellenmesine ve bir denetleyiciye bağlı makineye yeni kitler eklenmesine izin verir.

• Programla / Güncelle – güncelleme yazılımının kontrolleri. Ayrıca, makinenin seri numarasının, saatlerinin (sadece yeni kontrol üniteleri) girilmesini ve kurulu Seçeneklerin ve Kitlerin etkinleştirilmesini / devre dışı bırakılmasını sağlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bobcat Kit (RST)” için yorum yapan ilk kişi siz olun