Cummins Euro 6 Adblue İptal Emülatörü

Açıklama

Cummins Euro 6 Adblue İptal Emülatörü Ağır vasıta kamyon, otobüs ve tırlarda AdBlue sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmıştır.

Aracınızda yaşanan adblue pompası , nox sensörü arızası, dpf arızası kaynaklı hata lambalarının bir daha yanmamasına, aracınızın scr sistemini bir daha kullanmamasını sağlar. Aracınız adblue iptali emülatörü montajı sonrasında adblue yakıtı tüketmez adblue seviye sensörünüz hep aynı seviyeyi gösterir.

Cummins Euro 6 Adblue İptali Neden ve Nasıl Yapılır?

Piyasada geniş yer kaplayan ve özellikle Türkiyede yoğun kullanılan Cummins Euro 6 motorlu araçların adblue arızası vermesi sonucunda aracınız çekişten düşer ve size maddi ve manevi anlamda zarara yol açar. Bu hataların düzeltilmesi hem maliyet hemde zaman açısından büyük kayıptır. Adblue iptal işlemi bu fiyatların çok daha altına size mal olur kısa sürde montajı yapılır ve hızlıca aracınız yoluna devam eder.

Bu cihazın montajı aracın motor beynine (ECU) ve adblue pompasının belirli pinlerine yapılmaktadır ve montaj işlemi oldukça kolaydır.Montaj sonrasında ise aracın Adblue sistemi devre dışı kalır ve emulator araca hiçbir şekilde zarar vermez. (Örn: Aracın çekişten düşmesi, Arıza Lambası Yakma vb…)

İşlem sonrasında DPF filtresi arızalarınında çözülmesi ve tekrar DPF tıkanması yaşanmaması açısından DPF filtresinin sökülmesi tavsiye edilmektedir.

Cummins Adblue Emulator Euro 6 ağır vasıta araçların elektronik aksamıyla kusursuz olarak çalışır ve kamyon, otobüs vb. araçlara kolayca monte edilir ve anında aracınızın Adblue ve emisyon değerlerini düzenler.

Desteklenen Modeller;

Bütün Cummins Motor serilerinde kullanılır

  • Sultan Euro 6
  • Otokar Euro 6
  • Atlas Euro 6
  • Daf Lf Euro 6

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Cummins Euro 6 Adblue İptal Emülatörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun