Ford OBD Adblue İptal Kiti

Açıklama

Ford OBD Adblue İptal Kiti

Ford OBD Adblue İptal Kiti; Günümüzde üretilen Euro 5 normundaki araçlarda AdBlue sistemi için geliştirilen her marka için özel tasarlanan iptal kitleri vardır.

Ford marka ağır vasıta araçlarda Ford OBD Adblue iptal kiti özel olarak geliştirilmiştir. AdBlue yakıtı olmadığı durumlarda aracın güçten düşmesine engel olmak adına, OBD soketine bağlanılarak kullanılan özel bir cihazdır. Ford OBD adblue iptal kiti AdBlue arızası veren ağır vasıta araçlarda, bu arızayı gidermek ve çekişten düşmesine engel olmak için kullanılır.

Adblue iptal kiti AdBlue sistemini elektronik olarak yok sayar. AdBlue yakıtı azalmaya başladığında doldurulması gerekir. Aracın beyni de AdBlue seviyesi azaldığında uyarı verir. AdBlue yakıtı azaldığında aracın çekiş gücü ve performansı düşer, daha fazla mazot yakmaya başlar. Ford OBD AdBlue iptal kiti ile Euro 5 standardındaki Ford marka ağır vasıta araçlarda bu sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Bu cihazın montajı ise oldukça kolaydır. Kolaylıkla ulaşılabilen OBD soketine bağlanılarak kullanılabilir. Araç üzerindeki tesisatta hiçbir değişiklik yapmadan OBD soketine kolaylıkla bağlanır. Montaj sonrası Ford OBD AdBlue iptal kiti araç göstergesindeki arıza lambasını söndürür ve arızalı olsa dahi SCR sistemi devre dışı kalır. Ford OBD AdBlue iptal kiti aracınıza herhangi bir zarar da vermez. Sorun oluşturmaksızın çalışır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ford OBD Adblue İptal Kiti” için yorum yapan ilk kişi siz olun