Iveco Adblue İptali

Açıklama

Iveco Euro 6 Adblue İptal Emülatörü Kiti

Iveco Stralis ve Eurocargo modelleri sahip olduğu yüksek tork kabiliyeti sayesinde en çok tercih edilen uzun yol araçlarından biri. Fakat Adblue sisteminde oluşacak dozlama pompası, noz sensörü arızası gibi SCR sistemini ilgilendiren ünitelerde karşılaşlan bir sorun akabinde Iveco Euro 6 araçlar tork kısıtlamasına girmektedir. Iveco Euro 6 adblue (SCR) iptal emülatörü sayesinde egzoz sisteminizdeki tüm hatalardan kurtulursunuz. Aracınız bundan sonraki süreçte adblue sıvısı tüketmez, adblue arızası vermez, tork kısıtlamasına girmez.

Iveco kamyonlarda sıkça yaşanan adblue pompası bozulması sorunlarınada pompa simulayonu ile çözüm üretiyoruz. Adblue Scr iptali ve pompa simulasyonu ikisi tek cihazda en uygun fiyatla sadece bizde

Iveco Euro6 Adblue Emülatör Önemi

Özellikle güçlü motor yapısı ve tork seçeneği ile ülkemizde yaygın olarak satışı yapılan Iveco araçlarda adblue arızaları çok fazla sıklıkla görülmektedir.

Euro5 Euro6 IVECO aracınızın AdBlue iptali ile daha fazla masraftan kurtulun.

Ağır ve yoğun saha şartlarında kullanılan bu araçların adblue arızaları hem çok fazla maddiyat hemde zaman kaybına yol açmaktadır.

Özellikle adblue pompası arızası iveco motorlu araçlarda sık karşılaşılan bir sorun olmakla beraber iveco euro 6 adblue iptal kiti ile bozuk olan pompanızı onarıma ihtiyaç kalmadan simule edebilir ve gönül rahatlığı ile yolunuza devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra nox sensörü bozulması, nh3 sensör arızaları ve aklınıza gelen tüm adblue arızalarına kesin çözüm sunmaktadır.

Iveco Euro6 adblue emülatör araç üzerine monte edildikten sonra tüm bu arızaları geçersiz kılacak ve aracın kullanımına engel olmayacaktır.

Iveco Euro6 Emülatörü kullanabileceğiniz modeller

  • Stralis
  • Eurocargo

Iveco Euro6 Emülatörünün pasif kıldığı sistemler ;

  • AdBlue Sistemi (Tümü)
  • Adblue pompası
  • AdBlue NOX sensorleri
  • DPF sistemi
  • DPFsıcaklık sensörleri
  • DPF rejenerasyonu

Iveco Adblue iptali hangi durumlarda yapılmalıdır

NOX sensörü arızası, SCR ve DPF sisteminde arıza ile karşılaşıldığında araçların çekiş gücü sistemsel olarak düşer ve hız sınırlaması meydana gelir.

Adblue iptali zararlımıdır ?

Adblue sisteminin iptal edilmesi aracınıza hiçbir zarar vermemektedir.

Euro 6 Renault aracınıza AdBlue iptali yaptırın. AdBlue iptalini geri almak kolaydır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Iveco Adblue İptali” için yorum yapan ilk kişi siz olun