Launch x431 Arıza Tespit Cihazı

Açıklama

Launch X431 Arıza Tespit Cihazı

Launch x431 Arıza Tespit Cihazı 1 Yıl Ücretsiz Güncelleme. İsterseniz 1 yılın sonunda ücret verip Online Kullanmaya devam edebilir veya son güncellemeyle kullanabilirsiniz.

Launch X431 Genel Özellikleri

VOLVO : Orjinal servis cihazı ile aynı özelliklere sahip her türlü kalibrasyon ve sıfırlamayı yapabilirsiniz!!

FORD : Orjinal vcm ile birebir aynı işlemler!!! pratik ve kusursuz.

MERCEDES : Orjinal servis cihazı ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. hava filtresi kodlama ve partikül jenerasyonu yapar, servis, balata resetler, şanzıman kodlar, parça değişiminde kodlama vb işlemleri yapabilir…

TOYOTA : Orjinal servis cihazı ile aynı işleri yapar, şanzıman kodlar ve diğer işlemlerin hepsi orjinali ile hemen hemen aynıdır.

HYUNDAI ve KIA : Servis cihazı ile birebir aynı özelliktedir. kodlama partikül ve diğer tüm işlemleri yapabilmektedir.

BMW : Bu cihaz bmw için o kadar gelişmiş özellikler sunar ki, bir tık ile tüm sistemi tarar ve tüm sistemi kontrol edebilirsiniz. oldukça pratik ve kullanımı rahattır. ayrıca bu cihaz ile cas güvenlik sistemi işlemleri, bir tık ile servis balata vb. herşeyi sıfırlama olanağına sahip olursunuz.

RENAULT ve DACIA : Servis cihaz ile birebir aynı gibidir. bu cihaza sahip iseniz bu markalarda başka bir cihaza ihtiyaç duymazsınız.

CITROEN ve PEUGEOT : Servis cihazı ile çok yakın özellikleri vardır. örneğin, şanzıman kodlama, partikül sıvı resetleme, tüm araçlarda partikül jenerasyonu, kodlamalar ve diğer bir çok işlemi yapma imkanı sunar..

HONDA : Bu cihaz ile honda marka araçlar için adet mükemmel bir kullanım sunar. abartı olmazsa motor beynini çıkarıp yenisini takabilirsiniz, yani cihaz bu kadar geniş kodlama ve işlem imkanı sunabilmektedir. neredeyse %100 orjinal cihazı ile ayn özellikleri taşır.

VAG GRUBU : VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA araçlar için bu cihaz adeta vag com cihazının bir benzeridir. normal tamirciler bu bölümde işlem yaparken oldukça zorlanır ama servis sıfırlama, arızaların okunması silinmesi gibi işlemler oldukça basittir. zorlanılan bölüm kodlama, programlama ve bazı adaptasyon işlemleridir, bu kodlama ve adaptasyon işlemlerinde tecrübe sahibi olmak, kodlama işlemlerinden anlamak gerekir

250 araç modeline sınırsız müdahele imkanı.

Desteklediği Markalar

ALFA ROMEO, AUDİ, BMW, CHRYSLER, CİTROEN, DAEWOO, DAİHATSU, FİAT, FORD, HONDA, HYUNDAİ, ISUZU, JAGUAR, KİA, LANCİA, LANDROVER, MAZDA, MERCEDES, MİTSUBİSHİ, NİSSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SKODA, SMART, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKİ, SPRİNTER/VİTO, TOYOTA, VAUXHAL, VOLKSWAGEN, VOLVO VE OBDII / EOBD STANDARTLARINI DESTEKLEYEN TÜM ARAÇLAR.

Cihazla Yapabilcekleriniz

 • Arıza Kodlarını Okuma ve Silme,
 • MOTOR TARAMA
 • SERVİS LAMBASI SÖNDÜRME
 • OTOMATİK ŞANZUMAN TARAMA
 • SRS/HAVA YASTIĞI LAMBASI SÖNDÜRME
 • ABS LAMBASI SÖNDÜRME
 • KLİMA A/C, KONFOR ELEKTRONİĞİ GİBİ SİSTEMLERE BAĞLANABİLME
 • CANLI DEĞER OKUMA
 • ADAPTASYON
 • KODLAMA
 • PROGRAMLAMA
 • AKTİVASYON TESTİ (KOMUT VEREREK SİSTEMLERİ ÇALIŞTIRMA)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Launch x431 Arıza Tespit Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun