Mercedes-Benz C6

PAKET İÇERİĞİ

Mercede C6 SD Connect Interface

Mercedes C6 OBD2 Kablosu

USB Kablosu

Ethernet Kablosu

Açıklama

XENTRY DİAGNOSTİC VCI MERCEDES BENZ-C6

Yeni Mercedes-Benz SD Connect 6 diagnostic arıza tespit cihazı 2012 yılından günümüze kadar olan tüm Mercedes diagnostic cihazlarının en gelişmiş versiyonu olarak piyasaya sunulmuştur. Cihaz tamamen yeni nesil XENTRY yazılımı ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Mercedes-Benz SD Connect C6 ile ilk çıkan elektronik kontrol üniteli araçtan, günümüzde euro6 normunda üretilen yeni nesil araçlar ile iletişim kurabilmektedir.

Mercedes SD Connect C6 cihazı yeni nesil teknoloji kullanıldığı için iletişim hızında eski versiyonlara göre çok daha hızlı bir bağlantı sağlamakta.

Daha önceden üretilen Mercedes arıza tespit cihazlarına göre Mercedes compact 6’nın farkı daha hızlı çalışması ve bunun yanı sıra yeni versiyon güncellemelerine tam uyumluluk sağlamaktadır.

ARIZA KODU OKUMA/SİLME

Mercedes C6 arıza tespit cihazı ile araç üzerinde bulunan tüm beyinlerdeki arıza kodlarını okuyabilir, arızaların hangi aksamda olduğunu , arızanın hangi nedenlerden dolayı oluştuğunu ve arızaların nasıl tamir edileceğini detaylı olarak görebilirsiniz.

CANLI DEĞERLER VE ARAÇ VERİLERİNİ GÖRÜNTÜLEME

Mercedes SD Connect C6 arıza tespit cihazı ile iletişim kurduğunuz tüm araçlardaki canlı değer ve araç verilerini hatasız bir şekilde görebilirsiniz. Şase (VIN), motor kodu, akü voltajı, gaz pedalı sensörleri, manifold mutlak basınç, yağ seviyesi, A/C basıncı vb. araç üzerindeki tüm sensör değerlerini Mercedes C6 size doğru bir şekilde verecektir.

SCN KODLAMA

Mercedes SD Connect C6 arıza tespit cihazı ile online ve offline olarak SCN kodlama işlemi yapabilirsiniz.

ADAPTASYON VE KALİBRASYON İŞLEMLERİ

Tamirini gerçekleştirdiğiniz veya yenisi ile değiştirdiğiniz parçaları aracınıza monte ettirdiğinizde parçayı araç ile tanıştırmanız gerekecektir. Mercedes C6 sizin için parçaların kalibrasyonunu yapar ve adaptasyon işlemini gerçekleştirir.

ADBLUE İPTALİ

Ağır vasıta Mercedes-Benz araçları üzerinde SD Connect C6 ile FDOK şifresi olmadan adblue iptali edebilir ve tekrar devreye sokabilirsiniz. Adblue iptalini gerçekleştirdiğiniz araç artık torktan/çekişten düşmeyecektir. (Euro6 araçlar için geçerli değildir.)

DESTEKLENEN ARAÇLAR

Mercedes-Benz’in tüm binek, ağır vasıta, otobüs, ticari ve transporter araçlarının yanı sıra SMART, MAYBACH, BHARATBENZ, FUSO, SETRA Otobüsler, COBUS ve FOTON ile iletişim kurabilir. Mercedes motorunu kullanan araçlara detaylı teşhis işlemi yapabilirsiniz.

Yeni nesil EURO 6 motorlarda tüm işlemleri eksiksiz olarak yapar.

ÖZELLİKLER;

Arıza kodu okuma/silme

Kodlama

Canlı değerleri görüntüleme,

Adaptasyon, kalibrasyon

Kalibrasyon yükleme,

Beyin programlama

Enjektör testi, Enjektör sıkıştırma testi

Mercedes-benz EPC (2022/12)(spare parts)

Mercedes-benz WIS-ASRA(2022/12)(workshop information)

Vediamo 5.01.01

 

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mercedes-Benz C6” için yorum yapan ilk kişi siz olun